Elektronik Liqit Nedir, Nasıl Temin Edilir, Hangi Elektronik Likit Sıvısı Almak Daha Uygundur?

Elektronik Liqit Nedir, Nasıl Temin Edilir, Hangi Elektronik Likit Sıvısı Almak Daha Uygundur?

Eleltronik likit, aroma içeriği ve normal sigaraya nazaran hem ekonomik hem de rahat bir biçimde sigara tiryakilerine uygun kulanım imkânı sağlayan elektronik sigaradır. Genellikle insanlar likit alma konusunda çok zor karar vermektedir. Satın alma konusunda piyasada güvenilir ve kaliteli likit bulmak nerdeyse imkansızdır. Ayrıca ülkemizde orjinal olan likit ürünlerin fiyatlarının yüksek, kimyasal madde ve elektronik olmasından dolayı çıkan bazı yasal engeller, ülkemizdeki insanları likit alma konusunda yurt dışında yönlendirir. Yurtdışından alınan likit gerek gümrüklerde meydana gelen sıkıntılar, gerekse ürünün ulaşma süresinin uzun olması pek çok tüketici tarafından istenmeyen durumlardır, likit nereden alınır bu konuda fikir edinmek ve elektronik likit almayı düşünen kişiler öncelikle iyi araştırma yapmaları, güvenilir web sitelerinden ya da bildikleri yerlerde likit temin etmeleri önemlidir. Bu konuda güvenilir olan likit.net sitesinde her zevke uygun ve aroma tadına sahip likit almak mümkündür.

e likitTavsiye edilecek e likit ve sıvısı hangileridir?

Elektronik likit , iki farklı şekilde insanların kullanımına sunulmuştur. Bunlar içerisinde e likit tavsiyesi niteliğindeki çeşitleri sunarsak, likitler VG ve PG olmak üzere iki şekilde karşımıza çıkmaktadır.

VG Likit içeriğinde hangi maddeler bulunur?

Özellikeri bakımında VG likit içeriğinde bitkisel gliserin, aromalı esans ve terapatik nikotin özelliği bulunmaktadır.

PG likit içeriğinde bulunan maddeler nelerdir?

PG likit içeriğinde popilen glikol, aromalı esans ve yine terapatik nikotin mevcuttur.

PG ve VG likit sıvıları arasında farklar da olmaktadır bu farkları kısaca açıklayalım.

PG dolum e likit sıvısı likit atomizerin ömrünü hem uzun tutar hem de aromatik bir tat üreterek haz alma duygusunu açığa çıkarır. VG dolum sıvısı ise PG dolum sıvısına göre daha fazla buhar üreterek atomizer ömrü nispet oranında kısaltır. Ayrıca her iki dolum sıvıları birbirine karıştırılarak ta kullanma imkanına sahip olunabilir.

E likit kulanım açısında faydalar nelerdir açıklayalım?

E likit kullanım açısında maddi olarak tüketicinin cebini düşünür. Tüketici kullandığı e likit sayesinde yeni kartuş almayarak kartuş tüketim ücretinin de en az yüzde 85 ini cebine tutar. E likitte kendi zevkine göre aroma seçimi yaparak istediği miktarda kullanır. Özel kilit sistemine sahip şişeleriyle, çocukların şişeye erişimine karşı korur. Ayrıca nikotin içermemesi bitkisel olması sağlık açısında da önemlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir